Aromakh

Pro předního výrobce české přírodní kosmetiky a aromaterapeutických produktů jsem navrhl moderní a uživatelsky přívětivý e-shop.

Mým cílem bylo vytvořit design, který bude reflektovat hodnoty a kvalitu produktů klienta, zároveň ale bude snadno ovladatelný a intuitivní pro zákazníky.

Práce začala analýzou potřeb zákazníků a následným vytvořením uživatelských scénářů, abychom mohli co nejlépe pochopit potřeby a očekávání uživatelů e-shopu. Na základě těchto poznatků vznikl grafický návrh, který je v souladu s firemní identitou a zároveň umožňuje snadnou orientaci v nabídce produktů. Velký důraz jsem kladl na UX design, což zahrnovalo například návrh navigace, košíku a objednávkového procesu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Zákazník

Service AKH

Typ projektu

UX / UI design | Product design | Firemní identita | DTP grafika | Advertisement

Rok

2021 - 2023
A website design for a skin care company
Three smartphones displaying different products on a green background