Barbar

Cíl byl jasný - navrhnout a vytvořit landing page a produktový design pro novou řadu pánské kosmetiky na vousy. Moderní a elegantní design, který odpovídá trendům a zároveň dokáže přilákat pozornost.

Výsledkem byla úspěšná landing page, která nejen zaujala, ale i motivuje návštěvníky k nákupu. Produktový design nezůstal pozadu a vycházel z jednoduchosti a funkčnosti. Zvolené barvy a materiály evokovaly mužnost a kvalitu. Výsledkem byla řada kosmetických produktů na vousy, která přináší nejen vynikající výsledky, ale i nezapomenutelný zážitek z používání.

Celý projekt zahrnoval tvorbu firemní identity, návrh etiket, vytvoření landing page a materiálů k propagaci. Web je vytvořen ve Webflow.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Zákazník

Service AKH

Typ projektu

Landing page| Vývoj webu | Firemní identita | DTP grafika | Logo tvorba

Rok

2022
Vytvořeno ve Webflow